بازی اعداد (Numbers)

این بازی جدیدترین کار من است که تقریباً چند روز پیش در داخل فروشگاه اندروید قرار گرفت و آماده دانلود برای علاقه مندان گردید. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به بازی میتوانید به صفحه اطلاعات بازی مراجعه کنید.

در مورد قرار دادن اپلیکیشن در فروشگاه اندروید در پستی جداگانه توضیحات کامل رو عنوان میکنم چون یک سری ضریف کاری داره که اگر بدانید بهتر تنظیمات اصلی را انجام میدهید. همچنین نیاز به کارت اعتباری مانند Visa یا Master card دارید تا هم هزینه ثبت نام را بپردازید و هم بتوانید پولی که از بابت فروش محصولاتتان در فروشگاه در می آورید را در آن بریزید. از اونجا که میدانم اکثر خوانندگان این پست در ایران هستند و دسترسی به کارتهای اعتباری ندارند، راهی را پیدا کردم تا آنها نیز بتوانند حداقل ثبت نام کنند. ولی اجازه میخواهم تا این راه را بطور کامل تست نکرده ام چیزی ننویسم تا وقت شما گرفته نشود و امید واهی برای دوستان نباشد.  

5 thoughts on “بازی اعداد (Numbers)

 1. سلام
  تبریک میگم بابت وب سایت و بازی – به نظرم اگه زبان فارسی هم برای بازی در نظر میگرفتین عالی میشد
  موفق و پیروز باشید

  1. ممنونم دوست خوبم. انشالله برای برنامه های بعد هم مد نظر قرار خواهم داد. ولی این اولین کارم بود و میخواستم ببینم کلاً بازار نرم افزار چقدر کشش دارد. موفق و موید باشید.

 2. خوب بازار نرم افزار چقدر کشش داشت ؟ از این بازی چقدر تونستین کسب درآمد کنین ؟ آندورید مارکت با PC جستجو نداره نتونستم اونجا پیدا کنم
  البته قصدم فضولی نیست ! ما از ایران نمیتونیم از مارکت آندروید و یا اپل و … استفاده کنیم

 3. آره متاسفانه نه از ایران میشه دانلود کرد و نه با PC میشه تو مارکتپلیس جستجو کرد. دو سایت خیلی خوب برای جستجو وجود داره. اولیش http://www.cyrket.com و بعدی http://www.androidzoom.com/android_games/brain_puzzle/numbers-free-edition_oygo.html?nav=related که لیمکش رو با رجوع به برنامه خودم دادم.
  در مورد برنامه من، ابتدا ورژن پولی اون رو منتشر کردم ولی متاسفانه تعداد دانلودها مناسب نبود. سپس ورژن مجانی اون رو با محدود ۷ دست بازی منتشر کردم که نتیجه بهتر شد و تا حالا که بین ۳-۴ هفته از آپلودش گذشته حدوداً ۵۰۰ بار دانلود شده. خوشبختانه تعداد خطاهاش صفر بوده و دو مورد اعتراض داشته که چرا وقتی مجانی گذاشتی، محدودیت براش قائل شدی.
  ولی برای اینکه جزو Top 10 اپلیکیشن ها بشیم در کنار زحمت زیاد و تلاش تجربه هم بسیار اهمیت داره. مثلاً ببینی الان چه برنامه های با چه مشخصاتی جزو بالاترین دانلودها هستند. ولی بنظر من بهترین حالت زمانیکه یک اسپانسر داشته باشیم و برنامه رو بصورت مجانی ارائه کنیم. تبلیغات اسپانسر هم در برنامه نمایش داده میشه.

 4. سلام و درود بر مدیر عزیز سایت خب همین اول کار میرم سر اصل موضوع .دلیل اومدن من اینجا این بود که می خواستم شما یک برنامه برای ما بسازی سودش هم ۳۰ به ۷۰ یعنی ۷۰ شما و۳۰ در صد ما راستش دلیل اینکه شما فروش عالی نداشتی این هست که در گوگل پلی شرکت های نرم افزاری سرمایه گذاری میکنند نه افراد نخبه ای مثل شما و راستش شما نمیتونید رقابت داشته باشید پس باید تو مارکت دیگری نرم افزار رو بزارین خب من تضمین میکنم اگر نرم افزاری رو که من میگم شما بسازید بیشتر از ۱ میلیون تومان فروش داشته باشه اگر موافق باشید اسم مارکت و مشخصات نرم افزار در خواستی رو براتون ایمیل میکنم البته یادتون نره ایمیلتون رو بنویسد در ضمن درخواست دارم سریع پیگیری کنید باتشکر محمد از همدان.

دیدگاه ها بسته شد اند